D-Link DCF-141 USB punjač 140 W USB 3.2 gen. 1, USB-C® Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0, USB PD 3.1 bijela unutrašnje
- Kataloški br:
- 3466342 - 62
- Oznaka:
- DCF-141
- EAN:
- 790069478802
- Kataloški br:
- 3466342 - 62
- Oznaka:
- DCF-141
- EAN:
- 790069478802
D-Link DCF-141 USB punjač 140 W USB 3.2 gen. 1, USB-C® Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0, USB PD 3.1 bijela unutrašnje
265.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: AC
- Bijela
- Brzo punjenje, prekomjerna struja, prenapon, preopterećenje, pregrijavanje, kratki spoj
- 110 - 240 V 50/60 Hz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 140 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 110 - 240 V |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlazi | USB 3.2 gen. 1 USB-C® |
| Tip | DCF-141 |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | zaštita od prekomjerne struje brzi punjač Qualcomm Quick Charge 3.0 USB power delivery (USB-PD) |
| dim. | (Š x V x D) 67 x 31 x 63 mm |
| Visina | 31 mm |
| Širina | 67 mm |
| Težina | 240 g |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Quick Charge 3.0 Quick Charge 4.0 USB PD 3.1 |
| Dubina | 63 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 0 - 40 °C | |
| ne | |
| 10 - 100 % | |
| 1 Stück(e) | |
| 3 | |
| 140 W | |
| 140 W | |
| 140 W | |
| 30 W | |
| 30 W | |
| da | |
| -20 - 80 °C | |
| da | |
| 4 |
Opis
Opis
Povećajte svoju produktivnost uz D-Link DCF-141 140W GaN USB punjač – vrhunsko rješenje za brzo punjenje za profesionalce, radnike na daljinu i tehnološke entuzijaste.
Zahvaljujući modernoj GaN (galijev nitrid) tehnologiji, ovaj kompaktni punjač pruža više snage u manjoj veličini – za učinkovitije, hladnije i sigurnije punjenje svih vaših uređaja.
S četiri priključka – tri USB-C i jednim USB-A – DCF-141 podržava Power Delivery 3.1 i Quick Charge 4.0 s ukupnom snagom do 140 W. Bilo da se radi o MacBook Prou, iPadu, Android pametnom telefonu, USB-C prijenosnom računalu ili više uređaja istovremeno, ovaj punjač nudi maksimalnu fleksibilnost i performanse.
Idealan za moderna radna mjesta, putovanja i kućne urede – DCF-141 je pametan i održiv izbor za brzo, sigurno i učinkovito punjenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući modernoj GaN (galijev nitrid) tehnologiji, ovaj kompaktni punjač pruža više snage u manjoj veličini – za učinkovitije, hladnije i sigurnije punjenje svih vaših uređaja.
S četiri priključka – tri USB-C i jednim USB-A – DCF-141 podržava Power Delivery 3.1 i Quick Charge 4.0 s ukupnom snagom do 140 W. Bilo da se radi o MacBook Prou, iPadu, Android pametnom telefonu, USB-C prijenosnom računalu ili više uređaja istovremeno, ovaj punjač nudi maksimalnu fleksibilnost i performanse.
Idealan za moderna radna mjesta, putovanja i kućne urede – DCF-141 je pametan i održiv izbor za brzo, sigurno i učinkovito punjenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 140W GaN punjač (DCF-141)
- Kratke upute
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





