D-Link DCP-101/E USB punjač 100 W USB-A utičnica, USB-C® utičnica (power delivery) Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0
- Kataloški br:
- 3466344 - 62
- Oznaka:
- DCP-101/E
- EAN:
- 790069478789
- Kataloški br:
- 3466344 - 62
- Oznaka:
- DCP-101/E
- EAN:
- 790069478789
D-Link DCP-101/E USB punjač 100 W USB-A utičnica, USB-C® utičnica (power delivery) Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 100W GaN punjač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 100 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 110-240 V (50/60 Hz) |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlazi | USB-A utičnica USB-C® utičnica (power delivery) |
| Izlazni napon | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| Tip | DCP-101/E |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | USB power delivery (USB-PD) GaN |
| dim. | (D x Š x V) 63 x 67 x 31 mm |
| Visina | 31 mm |
| Dužina | 63 mm |
| Širina | 67 mm |
| Težina | 240 g |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | utičnica |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 Quick Charge 4.0 |
Opis
Opis
Maksimalne performanse u najmanjem prostoru – D-Link DCP-101 GaN punjač sa 100 W
S D-Link GaN punjačem DCP-101 možete puniti svoje uređaje brže, sigurnije i učinkovitije. Zahvaljujući 3 USB-C priključka i 1 USB-A priključku, možete istovremeno puniti do četiri uređaja velikom brzinom – idealno za prijenosna računala, pametne telefone, tablete ili slušalice.
GaN tehnologija osigurava maksimalnu učinkovitost uz manje stvaranja topline i smanjenu potrošnju energije – savršeno za korištenje u pokretu ili kod kuće. Inteligentna kontrola temperature pouzdano štiti vaš punjač i vaše uređaje.
Uz podršku za Power Delivery 3.0 i Quick Charge 4.0, vaši će uređaji biti spremni za ponovnu upotrebu u tren oka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S D-Link GaN punjačem DCP-101 možete puniti svoje uređaje brže, sigurnije i učinkovitije. Zahvaljujući 3 USB-C priključka i 1 USB-A priključku, možete istovremeno puniti do četiri uređaja velikom brzinom – idealno za prijenosna računala, pametne telefone, tablete ili slušalice.
GaN tehnologija osigurava maksimalnu učinkovitost uz manje stvaranja topline i smanjenu potrošnju energije – savršeno za korištenje u pokretu ili kod kuće. Inteligentna kontrola temperature pouzdano štiti vaš punjač i vaše uređaje.
Uz podršku za Power Delivery 3.0 i Quick Charge 4.0, vaši će uređaji biti spremni za ponovnu upotrebu u tren oka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 100W GaN punjač (DCP-101)
- Kratke upute
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





