D-Link DCP-651 USB punjač 65 W USB-A utičnica, USB-C® utičnica (power delivery) Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0 bij
- Kataloški br:
- 3466345 - 62
- Oznaka:
- DCP-651
- EAN:
- 790069478765
- Kataloški br:
- 3466345 - 62
- Oznaka:
- DCP-651
- EAN:
- 790069478765
D-Link DCP-651 USB punjač 65 W USB-A utičnica, USB-C® utičnica (power delivery) Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0 bij
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: AC
- Bijela
- Brzo punjenje, prekomjerna struja, prenapon, preopterećenje, pregrijavanje, zaštita od prenapona
- 90 - 264 V 50 - 60 Hz 65 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 65 W |
| Ulazni napon | 90 - 264 V |
| Broj izlaza | 3 x |
| Izlazi | USB-A utičnica USB-C® utičnica (power delivery) |
| Izlazni napon | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| Tip | DCP-651 |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | s UK adapterom s SAD adapterom s europskim adapterom s adapterom za Australiju GaN USB power delivery (USB-PD) |
| dim. | (Š x V x D) 44.4 x 63.1 x 29.4 mm |
| Visina | 63.1 mm |
| Širina | 44.4 mm |
| Težina | 240 g |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | utičnica |
| Tehnologija punjenja | Quick Charge 4.0 Power Delivery 3.0 |
| Dubina | 29.4 mm |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 0 - 40 °C | |
| ne | |
| 30 - 100 % | |
| 1 Stück(e) | |
| 2 | |
| 65 W | |
| da | |
| 65 W | |
| 65 W | |
| 22.5 W | |
| da | |
| -20 - 80 °C | |
| da | |
| 3 |
Opis
Opis
Punite svoje uređaje bilo gdje uz D-Link DCP-651 65W GaN punjač – kompaktni, snažni brzi punjač za moderni način života. Zahvaljujući najnovijoj GaN (galijev nitrid) tehnologiji, ovaj punjač nudi maksimalnu učinkovitost u dizajnu koji štedi prostor, idealnom za putovanja, ured ili dom.
S USB Power Delivery 3.0 i Quick Charge 4.0, DCP-651 puni vaše uređaje - od prijenosnih računala do pametnih telefona - sigurno i munjevito brzo. Tri priključka za punjenje (2x USB-C, 1x USB-A) omogućuju vam istovremeno punjenje više uređaja bez gubitka performansi.
Savršeno za svjetske putnike: Izmjenjivi utikači (UK, EU, SAD, AU) osiguravaju kompatibilnost diljem svijeta. Istovremeno, sveobuhvatni sigurnosni sustav pouzdano štiti vaše uređaje od prenapona, pregrijavanja i još mnogo toga.
Bez obzira radite li od kuće ili u pokretu, D-Link DCP-651 je kompaktni brzi punjač na koji se možete osloniti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S USB Power Delivery 3.0 i Quick Charge 4.0, DCP-651 puni vaše uređaje - od prijenosnih računala do pametnih telefona - sigurno i munjevito brzo. Tri priključka za punjenje (2x USB-C, 1x USB-A) omogućuju vam istovremeno punjenje više uređaja bez gubitka performansi.
Savršeno za svjetske putnike: Izmjenjivi utikači (UK, EU, SAD, AU) osiguravaju kompatibilnost diljem svijeta. Istovremeno, sveobuhvatni sigurnosni sustav pouzdano štiti vaše uređaje od prenapona, pregrijavanja i još mnogo toga.
Bez obzira radite li od kuće ili u pokretu, D-Link DCP-651 je kompaktni brzi punjač na koji se možete osloniti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 65W GaN punjač (DCP-651)
- izmjenjivi utikač (SAD, UK, EU i AU)
- Kratke upute
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





