Einhell GE-CT 18/25-1 Li-Solo akumulator akumulatorski trimer za travu bez punjača, bez akumulatora Širina rezanja (maks
- Kataloški br:
- 3532233 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3532233 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell GE-CT 18/25-1 Li-Solo akumulator akumulatorski trimer za travu bez punjača, bez akumulatora Širina rezanja (maks
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski trimer za travu |
| Određene značajke | bez punjača bez akumulatora |
| Motor | akumulator |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Širina rezanja (maks.) | 250 mm |
| Sustav rezanja | konac nož |
| Težina | 2 kg |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





