Einhell GE-PS 18/15 Li Holster Kit akumulatorska lančana pila bez akumulatora, bez punjača Duljina mača 158 mm
- Kataloški br:
- 3556182 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3556182 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell GE-PS 18/15 Li Holster Kit akumulatorska lančana pila bez akumulatora, bez punjača Duljina mača 158 mm
460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska lančana pila |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Duljina mača | 158 mm |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Određene značajke | bez akumulatora bez punjača |
| Težina | 1.11 kg |
| Kapacitet spremnika ulja | 50 ml |
| Brzina lanca | 4.8 m/s |
| Dužina | 41.4 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





