Electro PJP 2111-CD1-25N mjerni vod 25 cm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412126 - 62
- Oznaka:
- 2111-CD1-25N
- EAN:
- 3665349012175
- Kataloški br:
- 3412126 - 62
- Oznaka:
- 2111-CD1-25N
- EAN:
- 3665349012175
Electro PJP 2111-CD1-25N mjerni vod 25 cm crna 1 kom.
13.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 25 cm
- Utikač koji se može slagati
- ≤30 V AC ≤60 V DC
- 12A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 25 cm |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | izoliran sklopljiv |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Tip | 2111-CD1-25N |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





