Electro PJP 2111-CD1-50R mjerni vod banana utikač 4 mm 50 cm crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3414978 - 62
- Oznaka:
- 2111-CD1-50R
- EAN:
- 3665349012113
- Kataloški br:
- 3414978 - 62
- Oznaka:
- 2111-CD1-50R
- EAN:
- 3665349012113
Electro PJP 2111-CD1-50R mjerni vod banana utikač 4 mm 50 cm crvena 1 kom.
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 50 cm
- Utikač koji se može slagati
- ≤30 V AC ≤60 V DC
- 12A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 50 cm |
| Boja | crvena |
| Posebni priključci | sklopljiv |
| Temperaturni opseg | -20 °C, +80 °C |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Tip | 2111-CD1-50R |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





