Electro PJP 2210/600V-CD1-100BL mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm plava boja 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
2210/600V-CD1-100BL
Oznaka:
2210/600V-CD1-100BL
Main product image
1/3
Izdvojeno & Detalji
  • Utični priključak Ø4 mm
  • Dužina: 100cm
  • Utikač koji se može slagati
  • klizna čahura
  • 600 V KAT II
  • 12A
  • Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodamjerni vod
Priključak Amuški priključak 4 mm
Duljina kabela100 cm
Bojaplava boja
Posebni priključcisklopljiv
klizna čahura
Nazivna struja12 A
Nazivna struja - zaokružena12 A
Kategorija mjerenjaCAT II 600 V