Electro PJP 2210/600V-CD1-100J mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm žuta 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-100J
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-100J
- EAN:
25.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | žuta |
| Posebni priključci | sklopljiv klizna čahura |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |