Electro PJP 2210/600V-CD1-100V mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412148 - 62
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-100V
- EAN:
- 3665349012632
- Kataloški br:
- 3412148 - 62
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-100V
- EAN:
- 3665349012632
Electro PJP 2210/600V-CD1-100V mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm zelena 1 kom.
25.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | zelena |
| Posebni priključci | sklopljiv klizna čahura |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |
| Tip | 2210/600V-CD1-100V |
Opis
Opis
Ovi mjerni kabeli pružaju sigurnost prilikom spajanja na uređaje koji nemaju sigurne banana utikače. Uvlačivi rukavi štite od slučajnog kontakta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





