Electro PJP 2210/600V-CD1-25V mjerni vod muški priključak 4 mm 25 cm zelena 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
2210/600V-CD1-25V
Oznaka:
2210/600V-CD1-25V
Izdvojeno & Detalji
  • Utični priključak Ø4 mm
  • Dužina: 25cm
  • Utikač koji se može slagati
  • klizna čahura
  • 600 V KAT II
  • 12A
Vrsta proizvodamjerni vod
Priključak Amuški priključak 4 mm
Duljina kabela25 cm
Bojazelena
Posebni priključcisklopljiv
klizna čahura
Nazivna struja12 A
Nazivna struja - zaokružena12 A
Kategorija mjerenjaCAT II 600 V