Electro PJP 2210/600V-CD1-25V mjerni vod muški priključak 4 mm 25 cm zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412143 - 62
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-25V
- EAN:
- 3665349012731
- Kataloški br:
- 3412143 - 62
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-25V
- EAN:
- 3665349012731
Electro PJP 2210/600V-CD1-25V mjerni vod muški priključak 4 mm 25 cm zelena 1 kom.
22.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 25cm
- Utikač koji se može slagati
- klizna čahura
- 600 V KAT II
- 12A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 25 cm |
| Boja | zelena |
| Posebni priključci | sklopljiv klizna čahura |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |
| Tip | 2210/600V-CD1-25V |
Opis
Opis
Ovi mjerni kabeli pružaju sigurnost prilikom spajanja na uređaje koji nemaju sigurne banana utikače. Uvlačivi rukavi štite od slučajnog kontakta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





