Electro PJP 2210/600V-CD1-50BL mjerni vod banana utikač 4 mm 50 cm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-50BL
- Oznaka:
- 2210/600V-CD1-50BL
- EAN:
23.60 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.60 KM
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 50 cm |
| Boja | plava boja |
| Posebni priključci | sklopljiv klizna čahura |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |