Electro PJP 2211/600V-CD1-100V mjerni vod banana utikač 100 cm zelena 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
2211/600V-CD1-100V
Oznaka:
2211/600V-CD1-100V
Izdvojeno & Detalji
  • Utični priključak Ø4 mm
  • Dužina: 100cm
  • Utikač koji se može slagati
  • klizna čahura
  • 600 V KAT II
  • 12A
Priključak Abanana utikač
Duljina kabela100 cm
Bojazelena
Posebni priključciklizna čahura
sklopljiv
Nazivna struja12 A
Nazivna struja - zaokružena12 A
Kontaktni materijalmesing
Kategorija mjerenjaCAT II 600 V