Electro PJP 2212/600V-CD1-100BL mjerni vod 100 cm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-100BL
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-100BL
- EAN:
26.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |