Electro PJP 2212/600V-CD1-100R mjerni vod 100 cm crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3414988 - 62
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-100R
- EAN:
- 3665349012816
- Kataloški br:
- 3414988 - 62
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-100R
- EAN:
- 3665349012816
Electro PJP 2212/600V-CD1-100R mjerni vod 100 cm crvena 1 kom.
26.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | crvena |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |
| Tip | 2212/600V-CD1-100R |
Opis
Opis
Ovi mjerni kabeli pružaju sigurnost prilikom spajanja na uređaje koji nemaju sigurne banana utikače. Uvlačivi rukavi štite od slučajnog kontakta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





