Electro PJP 2212/600V-CD1-100R mjerni vod 100 cm crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-100R
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-100R
- EAN:
26.40 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.40 KM
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | crvena |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |