Electro PJP 2212/600V-CD1-25BL mjerni vod 25 cm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-25BL
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-25BL
- EAN:
23.60 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.60 KM
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 25 cm |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |