Electro PJP 2212/600V-CD1-25V mjerni vod 25 cm zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-25V
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-25V
- EAN:
23.60 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.60 KM
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 25cm
- Utikač koji se može slagati
- klizna čahura
- 600 V KAT II
- 20A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 25 cm |
| Boja | zelena |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |