Electro PJP 2212/600V-CD1-50BL mjerni vod 50 cm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-50BL
- Oznaka:
- 2212/600V-CD1-50BL
- EAN:
24.20 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.20 KM
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 50 cm |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |