Electro PJP 2214/600V-CD1-100V mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-100V
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-100V
- EAN:
36.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
36.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | zelena |
| Posebni priključci | klizna čahura sklopljiv |
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Kontaktni materijal | mesing niklovan |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |