Electro PJP 2214/600V-CD1-25BL mjerni vod muški priključak 4 mm 25 cm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-25BL
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-25BL
- EAN:
27.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.00 KM
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 25 cm |
| Boja | plava boja |
| Posebni priključci | klizna čahura sklopljiv |
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Kontaktni materijal | mesing niklovan |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |