Electro PJP 2214/600V-CD1-50BL mjerni vod banana utikač 50 cm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412255 - 62
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-50BL
- EAN:
- 3665349012403
- Kataloški br:
- 3412255 - 62
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-50BL
- EAN:
- 3665349012403
Electro PJP 2214/600V-CD1-50BL mjerni vod banana utikač 50 cm plava boja 1 kom.
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 50cm
- Utikač koji se može slagati
- klizna čahura
- 600 V KAT II
- 36A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač |
| Duljina kabela | 50 cm |
| Boja | plava boja |
| Posebni priključci | sklopljiv klizna čahura |
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |
| Tip | 2214/600V-CD1-50BL |
Opis
Opis
Ovi mjerni kabeli pružaju sigurnost prilikom spajanja na uređaje koji nemaju sigurne banana utikače. Uvlačivi rukavi štite od slučajnog kontakta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





