Electro PJP 2214/600V-CD1-50BL mjerni vod banana utikač 50 cm plava boja 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
2214/600V-CD1-50BL
Oznaka:
2214/600V-CD1-50BL
Main product image
1/4
Izdvojeno & Detalji
  • Utični priključak Ø4 mm
  • Dužina: 50cm
  • Utikač koji se može slagati
  • klizna čahura
  • 600 V KAT II
  • 36A
Vrsta proizvodamjerni vod
Priključak Abanana utikač
Duljina kabela50 cm
Bojaplava boja
Posebni priključcisklopljiv
klizna čahura
Nazivna struja36 A
Nazivna struja - zaokružena36 A
Kontaktni materijalmesing
Kategorija mjerenjaCAT II 600 V