Electro PJP 2311-IECIV-CD1-100N mjerni vod banana utikač 4 mm 1 m crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412262 - 62
- Oznaka:
- 2311-IECIV-CD1-100N
- EAN:
- 3665349013653
- Kataloški br:
- 3412262 - 62
- Oznaka:
- 2311-IECIV-CD1-100N
- EAN:
- 3665349013653
Electro PJP 2311-IECIV-CD1-100N mjerni vod banana utikač 4 mm 1 m crna 1 kom.
25.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT IV 1000 V, CAT III 1500 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | ravan |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 1000 V CAT III 1500 V |
| Tip | 2311-IECIV-CD1-100N |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





