Electro PJP 2312-IECIV-CD1-100N mjerni vod muški priključak 4 mm 1 m crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412264 - 62
- Oznaka:
- 2312-IECIV-CD1-100N
- EAN:
- 3665349013639
- Kataloški br:
- 3412264 - 62
- Oznaka:
- 2312-IECIV-CD1-100N
- EAN:
- 3665349013639
Electro PJP 2312-IECIV-CD1-100N mjerni vod muški priključak 4 mm 1 m crna 1 kom.
19.70 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 1.0m
- ravni utikači
- 1500V CATIII / 1000V CATIV
- 20A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | ravan |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1500 V CAT IV 1000 V |
| Tip | 2312-IECIV-CD1-100N |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





