Electro PJP 2317-IECIV-CD1-100R mjerni vod muški priključak 4 mm 1 m crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412267 - 62
- Oznaka:
- 2317-IECIV-CD1-100R
- EAN:
- 3665349013608
- Kataloški br:
- 3412267 - 62
- Oznaka:
- 2317-IECIV-CD1-100R
- EAN:
- 3665349013608
Electro PJP 2317-IECIV-CD1-100R mjerni vod muški priključak 4 mm 1 m crvena 1 kom.
25.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1500 V, CAT IV 1000 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crvena |
| Posebni priključci | ravan |
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1500 V CAT IV 1000 V |
| Tip | 2317-IECIV-CD1-100R |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





