Electro PJP 2711-IEC-CD1-100V mjerni vod banana utikač 4 mm 1 m zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412274 - 62
- Oznaka:
- 2711-IEC-CD1-100V
- EAN:
- 3665349013431
- Kataloški br:
- 3412274 - 62
- Oznaka:
- 2711-IEC-CD1-100V
- EAN:
- 3665349013431
Electro PJP 2711-IEC-CD1-100V mjerni vod banana utikač 4 mm 1 m zelena 1 kom.
24.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 1.0m
- Sigurnosni čepovi koji se mogu slagati
- 1000 V KAT III
- 12A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | zelena |
| Posebni priključci | sklopljiv |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Tip | 2711-IEC-CD1-100V |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





