Electro PJP 2711-IEC-CD1-25R mjerni vod banana utikač 4 mm 25 cm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412276 - 62
- Oznaka:
- 2711-IEC-CD1-25R
- EAN:
- 3665349013417
- Kataloški br:
- 3412276 - 62
- Oznaka:
- 2711-IEC-CD1-25R
- EAN:
- 3665349013417
Electro PJP 2711-IEC-CD1-25R mjerni vod banana utikač 4 mm 25 cm crna 1 kom.
18.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1000 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 25 cm |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | sklopljiv |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Tip | 2711-IEC-CD1-25R |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





