Electro PJP 2712-IEC-CD1-100J mjerni vod banana utikač 100 cm žuta 1 kom.
- Kataloški br:
- 3415018 - 62
- Oznaka:
- 2712-IEC-CD1-100J
- EAN:
- 3665349013585
- Kataloški br:
- 3415018 - 62
- Oznaka:
- 2712-IEC-CD1-100J
- EAN:
- 3665349013585
Electro PJP 2712-IEC-CD1-100J mjerni vod banana utikač 100 cm žuta 1 kom.
19.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 100cm
- Sigurnosni čepovi koji se mogu slagati
- 1000 V KAT III
- 20A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | žuta |
| Posebni priključci | sklopljiv |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Kontaktni materijal | mesing niklovan |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Tip | 2712-IEC-CD1-100J |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





