Electro PJP 2714-IEC-CD1-50N mjerni vod 50 cm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3415043 - 62
- Oznaka:
- 2714-IEC-CD1-50N
- EAN:
- 3665349013240
- Kataloški br:
- 3415043 - 62
- Oznaka:
- 2714-IEC-CD1-50N
- EAN:
- 3665349013240
Electro PJP 2714-IEC-CD1-50N mjerni vod 50 cm crna 1 kom.
25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 50cm
- Sigurnosni čepovi koji se mogu slagati
- 1000 V KAT III
- 36A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Duljina kabela | 50 cm |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | sklopljiv |
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Kontaktni materijal | mesing niklovan |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Tip | 2714-IEC-CD1-50N |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





