Enermax ERV650G-AHG-MAC PC napajanje 650 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3369648 - 62
- Oznaka:
- ERV650G-AHG-MAC
- EAN:
- 4713157728845
- Kataloški br:
- 3369648 - 62
- Oznaka:
- ERV650G-AHG-MAC
- EAN:
- 4713157728845
Enermax ERV650G-AHG-MAC PC napajanje 650 W ATX 80 plus gold
275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 650 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 650 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 2.021 |
| -12 V/DC | 0.4 A |
| +12 V/DC (1) | 54.1 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 2.5 A |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
| da | |
| 100000 h | |
| 1.5 kg | |
| 100 W | |
| 649.2 W | |
| 100 W | |
| 4.8 W | |
| 12.5 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





