EPOS ADAPT 361 On Ear Headset žičani, bežični, Bluetooth® stereo crna poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofona sluš
- Kataloški br:
- 3430985 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3430985 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS ADAPT 361 On Ear Headset žičani, bežični, Bluetooth® stereo crna poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofona sluš
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Namjenske tipke za Microsoft Teams putem BTD 800 USB-C adaptera
- Preko 2 napredna mikrofona koji optimiziraju snimanje glasa na bilo kojoj lokaciji
- Izvrsno prigušivanje buke zahvaljujući velikim školjkama za uši
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom kontrola glasnoće |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani bežični Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | USB |
| functions | poništavanje buke smanjivanje šuma mikrofona |
| Područje frekvencije | 80 - 8000 Hz |
| Zvučni tlak | 108 dB |
| Frekvencija zvuka | 18 - 22000 Hz80 - 8000 Hz Mikrofon |
| Maks. domet | 25 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 1488 h |
| Boja | crna |
| Težina | 238 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 18 - 22000 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 46 h |
| Model | ADAPT 361 |
| Vrijeme razgovora | 48 h |
| Standby maks. | 1488 h |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Oznaka za tip proizvoda | Headset |
Opis
Opis
Bluetooth© slušalice na uhu s USB-C adapterom. Ostanite fokusirani uz ANC koji vam pomaže da se koncentrirate u užurbanim, otvorenim uredskim okruženjima i povećava vašu produktivnost u pokretu. Osigurajte jasne poslovne pozive uz rješenje optimizirano za UC i jednostavno prebacivanje između uređaja tijekom obavljanja više zadataka istovremeno. Uživajte u cirkumauralnom dizajnu i ergonomskim jastučićima za uši za dodatno smanjenje buke i dugotrajnu udobnost na poslu ili u vlaku. Otkrijte profesionalnu kvalitetu i elegantan dizajn izrađen od vrhunskih materijala u elegantnoj mat crnoj boji.
Trenutno pokretanje Microsoft Teamsa
Namjenske tipke za Microsoft Teams putem BTD 800 USB-C adaptera
Jasniji telefonski razgovori u uredu i na vašem mobilnom telefonu
Preko 2 napredna mikrofona koji optimiziraju snimanje glasa na bilo kojoj lokaciji
Smanjite uznemirujuće zvukove
Izvrsno prigušivanje buke zahvaljujući velikim školjkama za uši
Udoban i izuzetno prenosiv
Zahvaljujući robusnoj, sklopivoj konstrukciji
Zaštitite svoje slušalice
S praktičnom torbom za nošenje
Uživajte u jednostavnim opcijama punjenja
Kablom s USB-C konektorom
Ažuriranja firmvera prema vašim željama
O softverima EPOS Manager i EPOS Connect
PRILAGODITE 361
Bluetooth® slušalice na uhu
Radite koncentrirano čak i u bučnom okruženju
Aktivno poništavanje buke (ANC) učinkovito smanjuje pozadinsku buku kako bi se poboljšala koncentracija na radnom mjestu
Jasni telefonski pozivi s certificiranim rješenjima
Certificirano za Microsoft Teams i optimizirano za UC.
Bez napora prebacujte se između omiljenih uređaja
Zahvaljujući višestrukoj povezivosti, moguća je istovremena veza s dva Bluetooth® uređaja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Trenutno pokretanje Microsoft Teamsa
Namjenske tipke za Microsoft Teams putem BTD 800 USB-C adaptera
Jasniji telefonski razgovori u uredu i na vašem mobilnom telefonu
Preko 2 napredna mikrofona koji optimiziraju snimanje glasa na bilo kojoj lokaciji
Smanjite uznemirujuće zvukove
Izvrsno prigušivanje buke zahvaljujući velikim školjkama za uši
Udoban i izuzetno prenosiv
Zahvaljujući robusnoj, sklopivoj konstrukciji
Zaštitite svoje slušalice
S praktičnom torbom za nošenje
Uživajte u jednostavnim opcijama punjenja
Kablom s USB-C konektorom
Ažuriranja firmvera prema vašim željama
O softverima EPOS Manager i EPOS Connect
PRILAGODITE 361
Bluetooth® slušalice na uhu
Radite koncentrirano čak i u bučnom okruženju
Aktivno poništavanje buke (ANC) učinkovito smanjuje pozadinsku buku kako bi se poboljšala koncentracija na radnom mjestu
Jasni telefonski pozivi s certificiranim rješenjima
Certificirano za Microsoft Teams i optimizirano za UC.
Bez napora prebacujte se između omiljenih uređaja
Zahvaljujući višestrukoj povezivosti, moguća je istovremena veza s dva Bluetooth® uređaja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Zahvaljujući robusnoj, sklopivoj konstrukciji
- S praktičnom torbom za nošenje
Opseg isporuke
- Torba
- BTD 800 USB-C adapter.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





