EPOS ADAPT 660 Over Ear Headset bežični, Bluetooth® stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
- Kataloški br:
- 3431021 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3431021 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS ADAPT 660 Over Ear Headset bežični, Bluetooth® stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Adaptivno, o performansama ovisno suzbijanje buke
- Doživite glazbu u stereo kvaliteti
- UC-certificirano rješenje za učinkovitu suradnju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear Headset |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | bežični Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 17 - 23000 Hz |
| Zvučni tlak | 106 dB |
| Frekvencija zvuka | 17 - 23000 Hz100 - 8000 Hz Mikrofon |
| Maks. domet | 25 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Boja | crna |
| Težina | 231 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 8000 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 23 h |
| Model | ADAPT 660 |
| Vrijeme razgovora | 23 h |
| Standby maks. | 30 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
Opis
Opis
Maksimalna koncentracija i produktivnost – bilo gdje. To je omogućeno slušalicama s EPOS AI™ tehnologijom, koje osiguravaju jasnu kvalitetu poziva pri osobnoj audio upotrebi te nude izvrstan stereo zvuk i adaptivni ANC. Uživajte u jedinstvenom UC optimiziranom rješenju s izvanrednim performansama mikrofona zahvaljujući strojnom učenju. Certificiran za Microsoft Teams.
Prebacujte se između svojih omiljenih uređaja
Istovremeno povezivanje s dva uređaja i uparivanje s do 8 uređaja.
Namjenski gumb za Microsoft Teams
Pritiskom na gumb, Microsoft Teams se pokreće na računalu putem BTD 800c donglea.
Ostanite shvaćeni uz EPOS Voice™
Akustična leća fokusira se na vaš vlastiti glas i time poboljšava razumljivost govora.
Prilagodite bočni ton prema svojim željama
S poboljšanim bočnim tonom možete prilagoditi svoj govor za prirodno glasovno iskustvo.
S 30 sati trajanja baterije, uvijek ste spremni
Uvijek spremni za sljedeći poziv ili dugi let, s potpunim punjenjem za samo 3 sata.
Dodirna ploča omogućuje jednostavno upravljanje
Upravljajte pozivima, kontrolirajte medije i omogućite značajke poput razgovora.
Visokokvalitetno strujanje
Visokokvalitetno strujanje s aptX®-om.
Upravljajte svojim slušalicama pomoću aplikacije EPOS Connect
Idite u Postavke i ažurirajte firmver pomoću aplikacije EPOS Connect na računalu ili mobilnom telefonu.
Praktična torba za nošenje
Zaštitite svoje slušalice torbicom za nošenje izrađenom od recikliranih materijala.
Održiva FSC ambalaža
Ambalaža bez plastike i materijali iz odgovorno upravljanih šuma.
ADAPT 660 USB-C
Cirkumauralne Bluetooth® slušalice
Adaptivno, o performansama ovisno suzbijanje buke
Sustav ANC s 4 mikrofona automatski podešava poništavanje buke, smanjuje kognitivno opterećenje te poboljšava koncentraciju i produktivnost.
Doživite glazbu u stereo kvaliteti
Poznati stereo zvuk i prilagodljivi zvučni profili pružaju visokokvalitetnu glazbu prilagođenu vašim preferencijama slušanja.
UC-certificirano rješenje za učinkovitu suradnju
Certificiran za vodeće pružatelje UC usluga i Microsoft Teamsa kako biste se mogli jednostavno i učinkovito povezati sa svojim timom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Prebacujte se između svojih omiljenih uređaja
Istovremeno povezivanje s dva uređaja i uparivanje s do 8 uređaja.
Namjenski gumb za Microsoft Teams
Pritiskom na gumb, Microsoft Teams se pokreće na računalu putem BTD 800c donglea.
Ostanite shvaćeni uz EPOS Voice™
Akustična leća fokusira se na vaš vlastiti glas i time poboljšava razumljivost govora.
Prilagodite bočni ton prema svojim željama
S poboljšanim bočnim tonom možete prilagoditi svoj govor za prirodno glasovno iskustvo.
S 30 sati trajanja baterije, uvijek ste spremni
Uvijek spremni za sljedeći poziv ili dugi let, s potpunim punjenjem za samo 3 sata.
Dodirna ploča omogućuje jednostavno upravljanje
Upravljajte pozivima, kontrolirajte medije i omogućite značajke poput razgovora.
Visokokvalitetno strujanje
Visokokvalitetno strujanje s aptX®-om.
Upravljajte svojim slušalicama pomoću aplikacije EPOS Connect
Idite u Postavke i ažurirajte firmver pomoću aplikacije EPOS Connect na računalu ili mobilnom telefonu.
Praktična torba za nošenje
Zaštitite svoje slušalice torbicom za nošenje izrađenom od recikliranih materijala.
Održiva FSC ambalaža
Ambalaža bez plastike i materijali iz odgovorno upravljanih šuma.
ADAPT 660 USB-C
Cirkumauralne Bluetooth® slušalice
Adaptivno, o performansama ovisno suzbijanje buke
Sustav ANC s 4 mikrofona automatski podešava poništavanje buke, smanjuje kognitivno opterećenje te poboljšava koncentraciju i produktivnost.
Doživite glazbu u stereo kvaliteti
Poznati stereo zvuk i prilagodljivi zvučni profili pružaju visokokvalitetnu glazbu prilagođenu vašim preferencijama slušanja.
UC-certificirano rješenje za učinkovitu suradnju
Certificiran za vodeće pružatelje UC usluga i Microsoft Teamsa kako biste se mogli jednostavno i učinkovito povezati sa svojim timom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Razumljivost govora zahvaljujući EPOS AI
- Udobno za nošenje satima
- Sustav ANC s 4 mikrofona automatski podešava poništavanje buke, smanjujući kognitivno opterećenje i poboljšavajući koncentraciju i produktivnost.
- Poznati stereo zvuk i prilagodljivi zvučni profili pružaju visokokvalitetnu glazbu prilagođenu vašim preferencijama slušanja.
- Certificiran za vodeće pružatelje UC usluga i Microsoft Teamsa kako biste se mogli jednostavno i učinkovito povezati sa svojim timom.
- EPOS umjetna inteligencija i napredni algoritmi optimiziraju snimanje glasa za prirodnije razgovore i bolje iskustvo slušanja.
- Mekani jastučići za uši od umjetne kože dizajnirani su tako da potpuno zatvore ušnu školjku i osiguraju udobno prianjanje.
Opseg isporuke
- Audiokabel
- USB adapter
- Torba
- USB-C kabel za punjenje
- USB-C Bluetooth adapter.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





