EPOS EDU 12 On Ear Headset žičani stereo crna smanjivanje šuma mikrofona, poništavanje buke kontrola glasnoće računalo
- Kataloški br:
- 2528220 - 62
- Oznaka:
- 1001111
- EAN:
- 5714708009139
- Kataloški br:
- 2528220 - 62
- Oznaka:
- 1001111
- EAN:
- 5714708009139
EPOS EDU 12 On Ear Headset žičani stereo crna smanjivanje šuma mikrofona, poništavanje buke kontrola glasnoće računalo
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- USB priključak
- Pouzdana i poznata USB veza učenicima omogućuje jednostavno i učinkovito povezivanje s drugim uređajima. Izbjegavanje kompliciranih konfiguracija omogućuje studentima da se usredotoče na ono što je važno
- Lagane USB stereo slušalice
- EDU 12 USB ima binauralne (dvostrane) slušalice koje minimaliziraju ometanje iz okoline, pomažući učenicima da se usredotoče na učenje kod kuće ili u učionici. Vlasnička EPOS tehnologija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | kontrola glasnoće |
| Audio kanali | stereo |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB |
| functions | smanjivanje šuma mikrofona poništavanje buke |
| Impedancija | 32 Ω |
| Zvučni tlak | -40 dB |
| Boja | crna |
| Osjetljivost (mikrofon) | -40 dB |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 90 - 15000 Hz |
| Duljina kabela | 2 m |
| Pogodno za | PC |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Binauralne (dvostrane) EDU 12 USB slušalice nude kontrolu i promiču fokus. In-line kontrole omogućuju učenicima podešavanje glasnoće i utišavanje uređaja, dok mikrofon za poništavanje buke potiskuje pozadinsku buku. Binauralni dizajn s dvostrukim slušalicama ograničava vanjske smetnje, omogućujući učenicima da se bolje usredotoče.
Jednostavno plug and play rješenje
Pouzdana i poznata USB veza učenicima omogućuje jednostavno i učinkovito povezivanje s drugim uređajima.
Jednostavna kontrola glasnoće i utišavanje putem ugrađenih kontrola
Učenici mogu jednostavno podesiti glasnoću i utišati uređaj, minimizirajući ometanja.
Jednosmjerni mikrofon za poništavanje buke
Blokira pozadinsku buku i daje učenicima povjerenje da će ih se uvijek jasno čuti.
Lagan i udoban - posebno dizajniran za studente
Podesiva traka za glavu i izdržljiva konstrukcija čine EDU 12 USB savršenim rješenjem za učenike svih razreda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Jednostavno plug and play rješenje
Pouzdana i poznata USB veza učenicima omogućuje jednostavno i učinkovito povezivanje s drugim uređajima.
Jednostavna kontrola glasnoće i utišavanje putem ugrađenih kontrola
Učenici mogu jednostavno podesiti glasnoću i utišati uređaj, minimizirajući ometanja.
Jednosmjerni mikrofon za poništavanje buke
Blokira pozadinsku buku i daje učenicima povjerenje da će ih se uvijek jasno čuti.
Lagan i udoban - posebno dizajniran za studente
Podesiva traka za glavu i izdržljiva konstrukcija čine EDU 12 USB savršenim rješenjem za učenike svih razreda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- pruža dosljedno visoku kvalitetu stereo zvuka
- Ugrađena kontrola glasnoće i isključivanje zvuka
- Mali gumb na USB kabelu slušalica omogućuje brzo podešavanje glasnoće i isključivanja zvuka. To učenicima omogućuje jednostavno podešavanje postavki računala, a pritom ostaju usredotočeni na razgovor
- Jednosmjerni mikrofon
- EDU 12 USB ima jednosmjerni pasivni mikrofon za poništavanje buke koji smanjuje pozadinsku buku iz neposrednog okruženja. Učenici mogu govoriti s povjerenjem znajući da su njihove riječi jasne, što dovodi do više točnosti i razumijevanja u virtualnoj učionici
- Dug vijek trajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





