EPOS IMPACT 100 MS On Ear Headset žičani stereo crna poništavanje buke slušalice s mikrofonom, utišavanje mikrofona, kon
- Kataloški br:
- 3437385 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3437385 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT 100 MS On Ear Headset žičani stereo crna poništavanje buke slušalice s mikrofonom, utišavanje mikrofona, kon
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Napredni mikrofon za poništavanje buke
- Jednosmjerni mikrofon i algoritmi za poništavanje buke poboljšavaju kvalitetu poziva.
- Svestrana i fleksibilna ruka mikrofona
- Nosite mikrofonski nosač na lijevoj ili desnoj strani, ovisno o vašim preferencijama.
- Lako dostupan gumb za isključivanje zvuka
- Nalazi se na vrhu ugrađenog kontrolera i lako ga je pronaći zahvaljujući svom prepoznatljivom obliku.
- Kontrolirajte svoje postavke pomoću EPOS Connecta
- Jednostavno upravljanje slušalicama putem aplikacije EPOS Connect, dostupne za mobilne uređaje, računala ili web.
- Održiva FSC ambalaža
- Ambalaža bez plastike i materijali iz održivo gospodarenih šuma.
- Namjenski ključ za Microsoft Teams
- LED na ugrađenom kontroleru treperi kako bi vas obavijestio o trenutnim obavijestima za Teams.
- Profesionalna kvaliteta i pristupačna kvaliteta zvuka za svakoga
- Iskoristite izvrsnu vrijednost s ovim početnim modelom, certificiranim za Microsoft Teams i vodeće UC platforme.
- Ultra lagani dizajn za cjelodnevnu udobnost
- Sa samo 76 grama, to su najlakše slušalice u svojoj klasi. Imaju tanku, mekanu silikonsku traku za glavu i kožne jastučiće za uši.
- Pametni gumbi za jednostavno upravljanje pozivima
- Ugrađeni kontroler ima osvijetljene i istaknute tipke koje osiguravaju jednostavno upravljanje pozivima.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom utišavanje mikrofona kontrola glasnoće Microsoft Teams-Taste |
| Audio kanali | stereo |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB-A |
| functions | poništavanje buke |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Impedancija | 40 Ω |
| Zvučni tlak | 110 dB |
| Boja | crna |
| Težina | 76 g |
| Dizajn | poluotvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 8000 Hz |
| Upravljanje poziva | da |
| Duljina kabela | 2 m |
| Širina | 15 cm |
| Visina | 16.2 cm |
| Dubina | 5.6 cm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
IMPACT 100 su slušalice početne klase koje nude izvrstan omjer cijene i kvalitete. S inteligentnim značajkama za povećanje učinkovitosti i ultra laganim dizajnom, IMPACT 100 je idealno rješenje za česte pozive u profesionalnim okruženjima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





