EPOS IMPACT 760 On Ear Headset žičani stereo crna telefon
- Kataloški br:
- 3431013 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3431013 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT 760 On Ear Headset žičani stereo crna telefon
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Širokopojasni zvuk za visoku kvalitetu zvuka
- EPOS AI tehnologija za smanjenje šuma za jasnu komunikaciju
- Ušne jastučiće od memorijske pjene od umjetne kože za visoku udobnost nošenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Zvučni tlak | 110 dB |
| Frekvencija zvuka | 20 - 20000 Hz100 - 16000 Hz Mikrofon |
| Boja | crna |
| Težina | 115 g |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 16000 Hz |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Model | IMPACT 760 |
| Širina | 19.8 cm |
| Visina | 15.9 cm |
| Dubina | 6.4 cm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Osigurajte zadovoljstvo kupaca pri svakom pozivu mono slušalicama koje pružaju bogat, prirodan zvuk bez obzira na pozadinsku buku. Tri digitalna mikrofona s EPOS BrainAdapt™ tehnologijom pružaju vodeće snimanje glasa u industriji kako bi se vaši predstavnici korisničke službe mogli čuti.
Vodeće snimanje glasa u industriji za prirodno zvučeće pozive
Uživajte u iznimnoj razumljivosti govora s tri mikrofona za oblikovanje snopa koje pokreće EPOS AI™, a koji potiskuju buku i prenose prirodni glas.
Udobno za nošenje cijeli dan
Lagane slušalice za vrhunsku udobnost s mekim kožnim jastučićima za uši koje se mogu nositi cijeli dan kako bi se osigurala dobrobit predstavnika korisničke službe.
Ergonomski ugrađeni kontroler za glatke pozive
S intuitivnim ugrađenim kontrolerom koji se uvijek nalazi tamo gdje vam je potreban, možete jednostavno odgovarati na pozive, isključivati mikrofon i mijenjati glasnoću.
Dizajniran za optimalnu koncentraciju u užurbanim radnim okruženjima
Pasivno smanjenje buke, jasnoća dolaznih poziva i ActiveGard™ zaštita od akustičnog udara omogućuju vam da se usredotočite na svoje kupce.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vodeće snimanje glasa u industriji za prirodno zvučeće pozive
Uživajte u iznimnoj razumljivosti govora s tri mikrofona za oblikovanje snopa koje pokreće EPOS AI™, a koji potiskuju buku i prenose prirodni glas.
Udobno za nošenje cijeli dan
Lagane slušalice za vrhunsku udobnost s mekim kožnim jastučićima za uši koje se mogu nositi cijeli dan kako bi se osigurala dobrobit predstavnika korisničke službe.
Ergonomski ugrađeni kontroler za glatke pozive
S intuitivnim ugrađenim kontrolerom koji se uvijek nalazi tamo gdje vam je potreban, možete jednostavno odgovarati na pozive, isključivati mikrofon i mijenjati glasnoću.
Dizajniran za optimalnu koncentraciju u užurbanim radnim okruženjima
Pasivno smanjenje buke, jasnoća dolaznih poziva i ActiveGard™ zaštita od akustičnog udara omogućuju vam da se usredotočite na svoje kupce.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intuitivne kontrole za jednostavno upravljanje pozivima i zvukom
- USB-C kabel od 1,8 m za fleksibilnu i pouzdanu povezivost
Opseg isporuke
- Torba
- Daljinsko upravljanje pomoću kabela
- USB-C na USB-A adapter.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





