EPOS IMPACT 860 On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
- Kataloški br:
- 3431008 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3431008 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT 860 On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vodeće snimanje glasa u industriji - fokusirani razgovori
- Povećajte svoju dnevnu učinkovitost za 40%
- Novi tržišni standard za slušalice za otvorene urede
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 20 - 20000 Hz100 - 16000 Hz |
| Boja | crna |
| Težina | 159 g |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 16000 Hz |
| Duljina kabela | 1.85 m |
| Model | IMPACT 860 |
| Širina | 21.2 cm |
| Visina | 18.5 cm |
| Dubina | 6.6 cm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Binauralne (dvosmjerne) slušalice za zaposlenike u novom otvorenom uredu. Povećajte učinkovitost za 40%* poboljšanjem vremena reakcije tijekom obavljanja više zadataka istovremeno uz EPOS BrainAdapt™ i EPOS AI™ vodeće prepoznavanje govora u industriji za održavanje točnosti.
Čut ćete se bez obzira na razinu pozadinske buke i dobit ćete super širokopojasni zvuk za prirodan zvuk. Uživajte u apsolutnoj jednostavnosti korištenja s intuitivnim kontrolama i inteligentnim značajkama. Iskusite cjelodnevnu udobnost s laganim dizajnom, mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu. *EPOS BrainAdapt™ studija s dva zadatka
Izvanredna kvaliteta zvuka EPOS-a
Superširokopojasni audio i stereo za razumljivost govora u otvorenim uredima
EPOS BrainAdapt™ tehnologija
Potpuna koncentracija uz EPOS AI™ i vodeće snimanje glasa u industriji
Adaptivni digitalni mikrofoni
Adaptivni mikrofoni s oblikovanjem snopa za vodeće snimanje glasa u industriji
TalkThrough
Jednostavna komunikacija s kolegama u uredu bez skidanja slušalica
360-stupanjsko svjetlo za zauzetost
Intuitivna lampica zauzetosti jasno signalizira kada ste na telefonu i ne želite da vas se ometa
Inteligentne funkcije
Započnite, završite i utišajte pozive pomicanjem mikrofona ili stavljanjem/skidanjem slušalica
Praktična torba za nošenje
Jednostavno prenesite slušalice između radnog mjesta i kućnog ureda
Više opcija povezivanja
S USB-C na USB-A adapterom za fleksibilnu i buduću upotrebu
ActiveGard™ za zaštitu sluha
ActiveGard™ tehnologije sprječavaju vrhunce buke i podržavaju usklađenost s propisima o buci na radnom mjestu
Izvrsna udobnost nošenja tijekom cijelog dana
Osjećajte se ugodno s laganim slušalicama s mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu
UTJECAJ 860
Dajte sve od sebe u modernom otvorenom uredu
Vodeće snimanje glasa u industriji - fokusirani razgovori
EPOS AI™ tehnologija mikrofona osigurava da se vaša poruka prenese bez obzira na razinu pozadinske buke.
Povećajte svoju dnevnu učinkovitost za 40%
Smanjenje šuma povećava učinkovitost poboljšanjem vremena odziva bez žrtvovanja preciznosti.
Novi tržišni standard za slušalice za otvorene urede
Uživajte u izvanrednim slušalicama za otvorena uredska okruženja sa super širokopojasnim i stereo zvukom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Čut ćete se bez obzira na razinu pozadinske buke i dobit ćete super širokopojasni zvuk za prirodan zvuk. Uživajte u apsolutnoj jednostavnosti korištenja s intuitivnim kontrolama i inteligentnim značajkama. Iskusite cjelodnevnu udobnost s laganim dizajnom, mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu. *EPOS BrainAdapt™ studija s dva zadatka
Izvanredna kvaliteta zvuka EPOS-a
Superširokopojasni audio i stereo za razumljivost govora u otvorenim uredima
EPOS BrainAdapt™ tehnologija
Potpuna koncentracija uz EPOS AI™ i vodeće snimanje glasa u industriji
Adaptivni digitalni mikrofoni
Adaptivni mikrofoni s oblikovanjem snopa za vodeće snimanje glasa u industriji
TalkThrough
Jednostavna komunikacija s kolegama u uredu bez skidanja slušalica
360-stupanjsko svjetlo za zauzetost
Intuitivna lampica zauzetosti jasno signalizira kada ste na telefonu i ne želite da vas se ometa
Inteligentne funkcije
Započnite, završite i utišajte pozive pomicanjem mikrofona ili stavljanjem/skidanjem slušalica
Praktična torba za nošenje
Jednostavno prenesite slušalice između radnog mjesta i kućnog ureda
Više opcija povezivanja
S USB-C na USB-A adapterom za fleksibilnu i buduću upotrebu
ActiveGard™ za zaštitu sluha
ActiveGard™ tehnologije sprječavaju vrhunce buke i podržavaju usklađenost s propisima o buci na radnom mjestu
Izvrsna udobnost nošenja tijekom cijelog dana
Osjećajte se ugodno s laganim slušalicama s mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu
UTJECAJ 860
Dajte sve od sebe u modernom otvorenom uredu
Vodeće snimanje glasa u industriji - fokusirani razgovori
EPOS AI™ tehnologija mikrofona osigurava da se vaša poruka prenese bez obzira na razinu pozadinske buke.
Povećajte svoju dnevnu učinkovitost za 40%
Smanjenje šuma povećava učinkovitost poboljšanjem vremena odziva bez žrtvovanja preciznosti.
Novi tržišni standard za slušalice za otvorene urede
Uživajte u izvanrednim slušalicama za otvorena uredska okruženja sa super širokopojasnim i stereo zvukom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Udobno za nošenje cijeli dan
- Iskusite istinsku jednostavnost korištenja
- EPOS tehnologija mikrofona s umjetnom inteligencijom osigurava da se vaša poruka prenese bez obzira na razinu pozadinske buke.
- Smanjenje šuma povećava učinkovitost poboljšanjem vremena odziva bez žrtvovanja preciznosti.
- Uživajte u izvanrednim slušalicama za otvorena uredska okruženja sa super širokopojasnim i stereo zvukom.
- Lagan dizajn, mekani prozračni jastučići za uši i podstavljena traka za glavu osiguravaju cjelodnevnu udobnost.
- Zahvaljujući pametnim značajkama i plug-and-play povezivosti putem USB-C kabela, korištenje slušalica je zaista intuitivno i bez problema.
Opseg isporuke
- Torba
- USB-C na USB-A adapter.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





