EPOS IMPACT 860T ANC On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
- Kataloški br:
- 3431010 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3431010 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT 860T ANC On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Adaptivni hibridni ANC za koncentrirano slušanje
- Širokopojasni zvuk za detaljnu reprodukciju zvuka
- Jastučići za uši od memorijske pjene od umjetne kože za cjelodnevnu udobnost
- USB-C povezivost za jednostavnu integraciju
- Certificiran za Microsoft Teams za optimizaciju suradnje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 20 - 20000 Hz100 - 16000 Hz |
| Boja | crna |
| Težina | 159 g |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 16000 Hz |
| Duljina kabela | 1.85 m |
| Model | IMPACT 860T ANC |
| Širina | 21.2 cm |
| Visina | 18.9 cm |
| Dubina | 7.4 cm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Binauralne (dvosmjerne) slušalice certificirane za Microsoft Teams za uredske radnike. Povećajte svoju učinkovitost za 40%* poboljšanjem vremena reakcije tijekom obavljanja više zadataka istovremeno i održavanjem točnosti uz EPOS BrainAdapt™, vodeće prepoznavanje govora i adaptivno ANC tvrtke EPOS AI™ u industriji.
Čut ćete se bez obzira na razinu pozadinske buke i dobit ćete super širokopojasni zvuk za prirodan zvuk. Uživajte u apsolutnoj jednostavnosti korištenja s intuitivnim kontrolama i inteligentnim značajkama. Iskusite cjelodnevnu udobnost s laganim dizajnom, mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu. *EPOS BrainAdapt™ studija s dva zadatka
Poboljšana jasnoća zvuka
Doživite iznimnu jasnoću zvuka uz širokopojasni frekvencijski odziv od 20 - 20 000 Hz slušalica EPOS IMPACT 860T ANC, osiguravajući da se svaki detalj čuje s preciznošću.
Inteligentno poništavanje buke
Opremljene adaptivnim hibridnim ANC-om i EPOS AI tehnologijom za poništavanje buke, ove slušalice pružaju fokusirano okruženje za slušanje učinkovitim minimiziranjem pozadinske buke.
Udobnost za dugotrajnu upotrebu
EPOS IMPACT 860T ANC opremljene su jastučićima za uši od memorijske pjene od umjetne kože koji nude visoku razinu udobnosti čak i tijekom dulje upotrebe, što ih čini idealnim za intenzivnu upotrebu.
Besprijekorna povezivost
Slušalice imaju USB-C sučelje i kabel od 1,85 m koji osigurava pouzdanu žičanu vezu za neprekinuti zvuk tijekom poziva i korištenja multimedije.
Poboljšana jasnoća poziva
S usmjerenim MEMS mikrofonom i EPOS Voice zvučnim efektima, slušalice pružaju jasnu komunikaciju i osiguravaju da se vaš glas čuje s najvećom jasnoćom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Čut ćete se bez obzira na razinu pozadinske buke i dobit ćete super širokopojasni zvuk za prirodan zvuk. Uživajte u apsolutnoj jednostavnosti korištenja s intuitivnim kontrolama i inteligentnim značajkama. Iskusite cjelodnevnu udobnost s laganim dizajnom, mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu. *EPOS BrainAdapt™ studija s dva zadatka
Poboljšana jasnoća zvuka
Doživite iznimnu jasnoću zvuka uz širokopojasni frekvencijski odziv od 20 - 20 000 Hz slušalica EPOS IMPACT 860T ANC, osiguravajući da se svaki detalj čuje s preciznošću.
Inteligentno poništavanje buke
Opremljene adaptivnim hibridnim ANC-om i EPOS AI tehnologijom za poništavanje buke, ove slušalice pružaju fokusirano okruženje za slušanje učinkovitim minimiziranjem pozadinske buke.
Udobnost za dugotrajnu upotrebu
EPOS IMPACT 860T ANC opremljene su jastučićima za uši od memorijske pjene od umjetne kože koji nude visoku razinu udobnosti čak i tijekom dulje upotrebe, što ih čini idealnim za intenzivnu upotrebu.
Besprijekorna povezivost
Slušalice imaju USB-C sučelje i kabel od 1,85 m koji osigurava pouzdanu žičanu vezu za neprekinuti zvuk tijekom poziva i korištenja multimedije.
Poboljšana jasnoća poziva
S usmjerenim MEMS mikrofonom i EPOS Voice zvučnim efektima, slušalice pružaju jasnu komunikaciju i osiguravaju da se vaš glas čuje s najvećom jasnoćom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Superširokopojasni audio i stereo za razumljivost govora u otvorenim uredima
- Uživajte u udobnosti nošenja s laganim slušalicama s mekim jastučićima i podstavom za traku za glavu
- Potpuna koncentracija uz aktivno poništavanje buke, EPOS AI™ i vodeće snimanje glasa u industriji
- Adaptivni mikrofoni s oblikovanjem snopa za vodeće snimanje glasa u industriji
- Jednostavna komunikacija s kolegama u uredu bez skidanja slušalica
- Intuitivna lampica zauzetosti jasno signalizira kada ste na telefonu i ne želite da vas se ometa
- Započnite, završite i utišajte pozive pomicanjem mikrofona ili stavljanjem/skidanjem slušalica
- Jednostavno prenesite slušalice između radnog mjesta i kućnog ureda
- S USB-C na USB-A adapterom za fleksibilnu i buduću upotrebu
- ActiveGard™ tehnologije sprječavaju vrhunce buke i podržavaju usklađenost s propisima o buci na radnom mjestu
Opseg isporuke
- Torba
- USB-C na USB-A adapter.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





