EPOS IMPACT SC 260 On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom, kontrola glasnoće telefon
- Kataloški br:
- 3430980 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3430980 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT SC 260 On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom, kontrola glasnoće telefon
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Optimizirano za stolne telefone
- Visoka fleksibilnost korisnika za promjene smjena ili hot-desk
- Jednostavno se spojite na svoj stolni telefon pomoću utikača Easy Disconnect i priključnog kabela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom kontrola glasnoće |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | EasyDisconnect |
| Područje frekvencije | 50 - 18000 Hz |
| Zvučni tlak | 103 dB |
| Frekvencija zvuka | 50 - 18000 Hz150 - 6800 Hz Mikrofon |
| Boja | crna |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 150 - 6800 Hz |
| Duljina kabela | 2.9 m |
| Model | IMPACT SC 260 |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Žičane, robusne, dvostrane slušalice s jednostavnim isključivanjem, optimizirane za stolne telefone. Za profesionalne korisnike u kontaktnom centru/uredu kojima je potrebna visoka kvaliteta glasa, izdržljivost i cjelodnevna udobnost.
Zaštitite svoj sluh
Od akustičnog udara, s EPOS ActiveGard® tehnologijom
Povećanje razumljivosti govora
Fleksibilna i okretna ruka mikrofona za optimalan položaj mikrofona i nošenja
Prilagodite svoje slušalice
Natpisna pločica s korisničkim ID-om i traka za glavu s numeriranim položajima za podešavanje
Jednostavno za skladištenje i transport
S zaštitnom torbicom za nošenje
Optimizirano za stolne telefone
Jednostavno se spojite na svoj stolni telefon pomoću utikača Easy Disconnect i priključnog kabela
Iskusite jasnu komunikaciju
S EPOS Voice™ i mikrofonom za poništavanje buke za prirodne i jasne razgovore
Osigurajte cjelodnevnu udobnost
Jastučići za uši od akustične pjene s presvlakom od umjetne kože i CircleFlex™ sustavom dvostruko zglobnih školjki za savršeno pristajanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zaštitite svoj sluh
Od akustičnog udara, s EPOS ActiveGard® tehnologijom
Povećanje razumljivosti govora
Fleksibilna i okretna ruka mikrofona za optimalan položaj mikrofona i nošenja
Prilagodite svoje slušalice
Natpisna pločica s korisničkim ID-om i traka za glavu s numeriranim položajima za podešavanje
Jednostavno za skladištenje i transport
S zaštitnom torbicom za nošenje
Optimizirano za stolne telefone
Jednostavno se spojite na svoj stolni telefon pomoću utikača Easy Disconnect i priključnog kabela
Iskusite jasnu komunikaciju
S EPOS Voice™ i mikrofonom za poništavanje buke za prirodne i jasne razgovore
Osigurajte cjelodnevnu udobnost
Jastučići za uši od akustične pjene s presvlakom od umjetne kože i CircleFlex™ sustavom dvostruko zglobnih školjki za savršeno pristajanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Iskusite jasnu komunikaciju
- S EPOS Voice™ i mikrofonom za poništavanje buke za prirodne i jasne razgovore
- Osigurajte cjelodnevnu udobnost
- Jastučići za uši od akustične pjene s presvlakom od umjetne kože i CircleFlex™ sustavom dvostruko zglobnih školjki za savršeno pristajanje
- Iskoristite prednosti stabilnog dizajna
- Robusna konstrukcija s laganom, metalom ojačanom trakom za glavu za godine svakodnevne upotrebe
- Jednostavno, praktično odvajanje
Opseg isporuke
- Torbica
- Isječak.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





