EPOS IMPACT SC 660 On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
- Kataloški br:
- 3430979 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3430979 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT SC 660 On Ear Headset žičani stereo crna slušalice s mikrofonom telefon
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Optimizirano za posebne slušne potrebe
- Visoka fleksibilnost korisnika za promjene smjena ili hot-desk
- Kompatibilan sa svim standardnim slušnim aparatima s telecoilom (T-mod ili MT-mod)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | QD (Quick Disconnect) |
| Područje frekvencije | 50 - 18000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 50 - 18000 Hz150 - 6800 Hz Mikrofon |
| Boja | crna |
| Težina | 0.205 |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 150 - 6800 Hz |
| Duljina kabela | 1 m |
| Model | IMPACT SC 660 |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Vrhunske, žičane, dvosmjerne slušalice optimizirane za korištenje sa stolnim telefonima. Uživajte u savršenom govoru i izvrsnoj kvaliteti zvuka zahvaljujući mikrofonu s izuzetno visokim stupnjem poništavanja buke i EPOS Voice™ tehnologiji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Izvrstan zvuk za savršenu razumljivost govora
- Mikrofon s ultra poništavanjem buke i EPOS Voice™ za savršene razgovore u bučnim okruženjima
- Savršen dizajn i izrada
- Komponente od brušenog aluminija i nehrđajućeg čelika, kablovi ojačani Vectran™ materijalom i čvrsta unibody traka za glavu
- Iznimna udobnost nošenja
- Mekani, debeli jastučići za uši od umjetne kože za cjelodnevnu udobnost i smanjenje buke
- Jednostavno, praktično odvajanje
Opseg isporuke
- jastučići za uši
- Stezaljka za kabel.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





