EPOS IMPACT SDW 10 HS On Ear Headset bežični, DECT mono crna slušalice s mikrofonom, mono telefon
- Kataloški br:
- 3430976 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3430976 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT SDW 10 HS On Ear Headset bežični, DECT mono crna slušalice s mikrofonom, mono telefon
655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Osigurajte cjelodnevnu udobnost
- S mekim jastučićima za uši od umjetne kože i raznim mogućnostima nošenja za veću udobnost i dobrobit, radi povećanja učinkovitosti
- Povećajte produktivnost besprijekornom kontrolom poziva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom mono |
| Audio kanali | mono |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | bežični DECT |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 20 - 16000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 20 - 16000 Hz150 - 11000 Hz Mikrofon |
| Maks. domet | 180 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 48 h |
| Boja | crna |
| Težina | 34 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 150 - 11000 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 10 h |
| Model | IMPACT SDW 10 HS |
| Vrijeme razgovora | 10 h |
| Standby maks. | 48 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Vrhunske jednostrane bežične DECT slušalice s podesivim FlexFit™ sustavom koji nudi tri načina nošenja. Birajte između trake za glavu, trake za uši i trake za vrat. Može se koristiti za sve varijante serije IMPACT 5000. Dolazi bez bazne stanice.
Osigurajte cjelodnevnu udobnost
S mekim jastučićima za uši od umjetne kože i raznim mogućnostima nošenja za veću udobnost i dobrobit, povećavajući učinkovitost.
Povećajte produktivnost besprijekornom kontrolom poziva
S jasnim svjetlom zauzetosti slušalica i inteligentnim upravljanjem pozivima slušalicama.
Doživite bežičnu slobodu
S dometom do 180 m.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Osigurajte cjelodnevnu udobnost
S mekim jastučićima za uši od umjetne kože i raznim mogućnostima nošenja za veću udobnost i dobrobit, povećavajući učinkovitost.
Povećajte produktivnost besprijekornom kontrolom poziva
S jasnim svjetlom zauzetosti slušalica i inteligentnim upravljanjem pozivima slušalicama.
Doživite bežičnu slobodu
S dometom do 180 m.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- S jasnim svjetlom zauzetosti slušalica i inteligentnim upravljanjem pozivima slušalicama
- Doživite bežičnu slobodu
- S dometom do 180 m
Opseg isporuke
- Traka za glavu
- Slušalice
- Ovratnik
- 3 para naušnica
- Adapter za uho/vratni obruč.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





