EPOS IMPACT SDW 5016 On Ear Headset bežični, DECT mono višebojna poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofona telefon
- Kataloški br:
- 3430998 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3430998 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT SDW 5016 On Ear Headset bežični, DECT mono višebojna poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofona telefon
1,285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Doživite vrhunski EPOS zvuk
- Osnažite svoje zaposlenike apsolutnom fleksibilnošću
- Povećajte produktivnost i fokus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Audio kanali | mono |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | bežični DECT |
| Priključak za slušalice | USB |
| functions | poništavanje buke smanjivanje šuma mikrofona |
| Područje frekvencije | 20 - 16000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 20 - 16000 Hz150 - 11500 Hz |
| Maks. domet | 180 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 48 h |
| Boja | višebojna |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 150 - 11500 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 10 h |
| Model | IMPACT SDW 5016 |
| Vrijeme razgovora | 10 h |
| Standby maks. | 48 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Jednostrane, bežične DECT slušalice s trostrukom povezivošću i tri načina nošenja za profesionalce koji koriste računalo/softfon, stolni telefon i mobilni telefon. Super širokopojasni zvuk i sustav za poništavanje buke s dva mikrofona stvaraju izvanredno audio rješenje.
Opremite svoje zaposlenike slušalicama koje povećavaju koncentraciju i time ih čine produktivnijima. IMPACT SDW 5016 nudi prirodan zvuk, mogućnost korištenja više uređaja, izvrsnu udobnost i besprijekornu interakciju s korisnicima.
Iznimna razumljivost govora
Sustav za poništavanje buke s dva mikrofona i tehnologijom prepoznavanja govora
Certificirana rješenja za jasnu komunikaciju
Optimizirano za UC i certificirano za Skype za tvrtke
Uvjerljiva trostruka povezivost
Svi pozivi sa slušalica, računala/softfona, stolnog i mobilnog telefona
Fleksibilnost sa samo jednom baznom stanicom
IMPACT 5000, EPOS Bluetooth® i žičane slušalice ili zvučnik
Praktično postavljanje i upravljanje
S EPOS Managerom za jednostavno upravljanje DECT sustavom
Dulje vrijeme razgovora
Produženo vrijeme razgovora do 10 sati s uskopojasnom vezom
Besprijekorno upravljanje pozivima
Inteligentno upravljanje slušalicama i baznom stanicom te praktična opcija konferencije
Ostanite mobilni čak i u uredu
S brzim punjenjem – 50% baterije za samo 30 minuta
Zaštitite svoj sluh
Od akustičnog udara, s EPOS ActiveGard® tehnologijom
Doživite vrhunski EPOS zvuk
Super širokopojasni zvuk i jedinstveni sustav za poništavanje buke s dva mikrofona za jasne razgovore u bučnim uredima
Osnažite svoje zaposlenike apsolutnom fleksibilnošću
Fleksibilne slušalice koje se lako uparuju sa svim uređajima, s bežičnim dometom do 180 m.
Povećajte produktivnost i fokus
S jasnim svjetlom zauzetosti i jednostavnim upravljanjem pozivima
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opremite svoje zaposlenike slušalicama koje povećavaju koncentraciju i time ih čine produktivnijima. IMPACT SDW 5016 nudi prirodan zvuk, mogućnost korištenja više uređaja, izvrsnu udobnost i besprijekornu interakciju s korisnicima.
Iznimna razumljivost govora
Sustav za poništavanje buke s dva mikrofona i tehnologijom prepoznavanja govora
Certificirana rješenja za jasnu komunikaciju
Optimizirano za UC i certificirano za Skype za tvrtke
Uvjerljiva trostruka povezivost
Svi pozivi sa slušalica, računala/softfona, stolnog i mobilnog telefona
Fleksibilnost sa samo jednom baznom stanicom
IMPACT 5000, EPOS Bluetooth® i žičane slušalice ili zvučnik
Praktično postavljanje i upravljanje
S EPOS Managerom za jednostavno upravljanje DECT sustavom
Dulje vrijeme razgovora
Produženo vrijeme razgovora do 10 sati s uskopojasnom vezom
Besprijekorno upravljanje pozivima
Inteligentno upravljanje slušalicama i baznom stanicom te praktična opcija konferencije
Ostanite mobilni čak i u uredu
S brzim punjenjem – 50% baterije za samo 30 minuta
Zaštitite svoj sluh
Od akustičnog udara, s EPOS ActiveGard® tehnologijom
Doživite vrhunski EPOS zvuk
Super širokopojasni zvuk i jedinstveni sustav za poništavanje buke s dva mikrofona za jasne razgovore u bučnim uredima
Osnažite svoje zaposlenike apsolutnom fleksibilnošću
Fleksibilne slušalice koje se lako uparuju sa svim uređajima, s bežičnim dometom do 180 m.
Povećajte produktivnost i fokus
S jasnim svjetlom zauzetosti i jednostavnim upravljanjem pozivima
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Osigurajte veću sigurnost za sve svoje pozive
- Osigurajte cjelodnevnu udobnost
- Super širokopojasni zvuk i jedinstveni sustav za poništavanje buke s dva mikrofona za jasne razgovore u bučnim uredima
- Fleksibilne slušalice koje se lako uparuju sa svim uređajima, s bežičnim dometom do 180 m.
- S jasnim svjetlom zauzetosti i jednostavnim upravljanjem pozivima
- S zaštićenim uparivanjem, 128-bitnom autentifikacijom i EPOS Managerom, ovaj sustav osigurava iznimnu zaštitu za sigurne pozive.
- S mekim jastučićima za uši od umjetne kože i raznim stilovima nošenja za veću udobnost i dobrobit, radi povećanja učinkovitosti
Opseg isporuke
- Traka za glavu
- Baza stanice
- USB Dongle
- Ovratnik
- 2 para slušalica (male, velike).
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





