EPOS IMPACT SDW 5036T On Ear Headset bežični, DECT mono poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofona telefon
- Kataloški br:
- 3431005 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3431005 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACT SDW 5036T On Ear Headset bežični, DECT mono poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofona telefon
1,315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvanredna kvaliteta zvuka
- Potpuna fleksibilnost
- Certificirano za Microsoft Teams, zadovoljava specifikacije Teams Open Officea
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Audio kanali | mono |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | bežični DECT |
| Priključak za slušalice | USB |
| functions | poništavanje buke smanjivanje šuma mikrofona |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 20 - 20000 Hz100 - 11000 Hz Mikrofon |
| Maks. domet | 180 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Težina | 100 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 11000 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 14 h |
| Model | IMPACT SDW 5036T |
| Vrijeme razgovora | 14 h |
| Standby maks. | 44 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Monauralne (jednostrane), bežične DECT slušalice s trostrukom povezivošću za profesionalne korisnike računala/softfona, stolnog telefona i mobilnog telefona. Super širokopojasni zvuk i sustav za poništavanje buke stvaraju ovo izvanredno audio rješenje. Opremite svoje zaposlenike slušalicama koje povećavaju produktivnost potičući koncentraciju. IMPACT SDW 5036T nudi izvanredan zvuk, povezivost s više uređaja, izvrsnu udobnost i besprijekornu interakciju s korisnicima za stalno promjenjivo moderno radno mjesto.
IMPACT 5000T su fleksibilne, napredne DECT slušalice koje su certificirane za Microsoft Teams i ispunjavaju zahtjeve Microsoft Teams Open Office paketa. Pruža sigurno, intuitivno i besprijekorno iskustvo korištenja Teamsa s vrhunskom kvalitetom zvuka, snažnim bežičnim dometom i elegantnim, čistim dizajnom.
Širokopojasni način rada visoke gustoće
Jasan, prirodan zvuk za jasne razgovore čak i u užurbanim uredskim okruženjima.
Trostruka povezivost
Istovremeno se povežite s računalom, stolnim telefonom i mobilnim telefonom.
Vrhunska udobnost
Mekani jastučići za uši od umjetne kože i fleksibilan stil nošenja osiguravaju udobnost.
Produženo vrijeme govora
Uživajte u neprekidnim pozivima do 14 sati u uskopojasnom načinu rada.
Brzo punjenje
Uvijek spreman zahvaljujući funkciji brzog punjenja s punjenjem baterije do 50% za samo 30 minuta.
EPOS ActiveGard® tehnologija
Spriječite oštećenje sluha zaštitom od akustičnog udara.
Poboljšana razumljivost govora
Zahvaljujući sustavu za poništavanje buke s dva mikrofona i snimanjem vlastitog glasa, uvijek vas se može jasno čuti.
Voditelj EPOS-a
Konfigurirajte, upravljajte i nadzirite korištenje uređaja na daljinu putem centralnog administratorskog portala.
Konferencije s 4 slušalice
Postavite konferencijske pozive za do četiri slušalice na jednoj baznoj stanici.
Izvanredno multimedijsko iskustvo
Uživajte u glazbi i multimediji uz izvanredan stereo zvuk.
IMPACT SDW 5036T - EU/UK/AUS
Monoauralni (jednostrani) USB telefonski adapter za DECT sustav.
Izvanredna kvaliteta zvuka
Uz superširokopojasni i napredni sustav za poništavanje buke s dva mikrofona koji zadovoljava zahtjeve Teams Open Officea
Potpuna fleksibilnost
Fleksibilan sustav slušalica s bežičnim dometom do 180 m koji se može jednostavno povezati s više uređaja
Certificirano za Microsoft Teams, zadovoljava specifikacije Teams Open Officea
Besprijekorna integracija Teamsa s izvanrednom tehnologijom za poništavanje buke za apsolutnu jasnoću glasa
Ovaj tekst je strojno preveden.
IMPACT 5000T su fleksibilne, napredne DECT slušalice koje su certificirane za Microsoft Teams i ispunjavaju zahtjeve Microsoft Teams Open Office paketa. Pruža sigurno, intuitivno i besprijekorno iskustvo korištenja Teamsa s vrhunskom kvalitetom zvuka, snažnim bežičnim dometom i elegantnim, čistim dizajnom.
Širokopojasni način rada visoke gustoće
Jasan, prirodan zvuk za jasne razgovore čak i u užurbanim uredskim okruženjima.
Trostruka povezivost
Istovremeno se povežite s računalom, stolnim telefonom i mobilnim telefonom.
Vrhunska udobnost
Mekani jastučići za uši od umjetne kože i fleksibilan stil nošenja osiguravaju udobnost.
Produženo vrijeme govora
Uživajte u neprekidnim pozivima do 14 sati u uskopojasnom načinu rada.
Brzo punjenje
Uvijek spreman zahvaljujući funkciji brzog punjenja s punjenjem baterije do 50% za samo 30 minuta.
EPOS ActiveGard® tehnologija
Spriječite oštećenje sluha zaštitom od akustičnog udara.
Poboljšana razumljivost govora
Zahvaljujući sustavu za poništavanje buke s dva mikrofona i snimanjem vlastitog glasa, uvijek vas se može jasno čuti.
Voditelj EPOS-a
Konfigurirajte, upravljajte i nadzirite korištenje uređaja na daljinu putem centralnog administratorskog portala.
Konferencije s 4 slušalice
Postavite konferencijske pozive za do četiri slušalice na jednoj baznoj stanici.
Izvanredno multimedijsko iskustvo
Uživajte u glazbi i multimediji uz izvanredan stereo zvuk.
IMPACT SDW 5036T - EU/UK/AUS
Monoauralni (jednostrani) USB telefonski adapter za DECT sustav.
Izvanredna kvaliteta zvuka
Uz superširokopojasni i napredni sustav za poništavanje buke s dva mikrofona koji zadovoljava zahtjeve Teams Open Officea
Potpuna fleksibilnost
Fleksibilan sustav slušalica s bežičnim dometom do 180 m koji se može jednostavno povezati s više uređaja
Certificirano za Microsoft Teams, zadovoljava specifikacije Teams Open Officea
Besprijekorna integracija Teamsa s izvanrednom tehnologijom za poništavanje buke za apsolutnu jasnoću glasa
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Više sigurnosti
- Povećajte produktivnost i stvorite koncentraciju
- Uz superširokopojasni i napredni sustav za poništavanje buke s dva mikrofona koji zadovoljava zahtjeve Teams Open Officea
- Fleksibilan sustav slušalica s bežičnim dometom do 180 m koji se može jednostavno povezati s više uređaja
- Besprijekorna integracija Teamsa s izvanrednom tehnologijom za poništavanje buke za apsolutnu jasnoću glasa
- S zaštićenim uparivanjem, 128-bitnom autentifikacijom i EPOS Managerom, ovaj sustav osigurava iznimnu zaštitu za sigurne pozive.
- S jasnim svjetlom zauzetosti, jastučićima za uši koji prigušuju buku i jednostavnim upravljanjem pozivima
Opseg isporuke
- AC adapter za napajanje
- Baza stanice
- USB kabel
- USB Dongle
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





