EPOS IMPACTDW 10 ML On Ear Headset bežični, DECT mono crna slušalice s mikrofonom, mono telefon
- Kataloški br:
- 3430977 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
- Kataloški br:
- 3430977 - 62
- EAN:
- 5.71471E+12
EPOS IMPACTDW 10 ML On Ear Headset bežični, DECT mono crna slušalice s mikrofonom, mono telefon
1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrhunski zvuk za izvrsnu kvalitetu poziva
- Pričvrstite slušalice na magnetsko sučelje za punjenje kako bi se napunile i bile spremne za sljedeći poziv.
- Maksimizirajte razumljivost govora uz EPOS Voice™ i mikrofon s poništavanjem buke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | telefon |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom mono |
| Audio kanali | mono |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | bežični DECT |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 1880. - 1900. MHz |
| Frekvencija zvuka | 1880 - 1900 MHz150 - 6800 Hz Mikrofon |
| Maks. domet | 180 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 100 h |
| Boja | crna |
| Težina | 22 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 150 - 6800 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 12 h |
| Model | IMPACTDW 10 ML |
| Vrijeme razgovora | 12 h |
| Standby maks. | 100 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Vrhunske jednostrane bežične DECT slušalice s dvostrukom povezivošću za stolne telefone i računalo/softfon. Optimizirano za UC i certificirano za Skype za tvrtke – otkrijte izvanredan zvuk i EPOS Voice™ za izvanredne razgovore
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Udobno telefonirajte cijeli dan
- S do 12 sati razgovora i laganim, jednostranim slušalicama s ekstra mekim jastučićima za uši
- Uživajte u bežičnoj slobodi i dvostrukoj povezivosti
- S bežičnim dometom do 180 m i fleksibilnošću dvostruke povezivosti za stolne telefone i računalo/softphone
- Odaberite svoj stil nošenja
- S udobnim slušalicama prilagođenim vašim osobnim preferencijama: traka za glavu, kuka za uho ili opcionalna traka za vrat
- Jednostavno magnetsko pristajanje i punjenje
Opseg isporuke
- Traka za glavu
- Baza stanice
- 4 čepića za uši
- fleksibilna kuka za uho.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





