Epson Beamer EB-770Fi Laser 4100 ANSI lumena 1920 x 1080 Full HD 2 vga ulaza, ugrađeni zvučnik, interaktivnost, kratka u
- Kataloški br:
- 3062400 - 62
- Oznaka:
- V11HA78080
- EAN:
- 8715946715230
- Kataloški br:
- 3062400 - 62
- Oznaka:
- V11HA78080
- EAN:
- 8715946715230
Epson Beamer EB-770Fi Laser 4100 ANSI lumena 1920 x 1080 Full HD 2 vga ulaza, ugrađeni zvučnik, interaktivnost, kratka u
10,695.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10,695.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 4100 ANSI lumena
- Projektor - rezolucija: 1920 x 1080 Full HD
- Dinamički kontrast: 5000000 : 1
- 2 vga ulaza, ugrađeni zvučnik, interaktivnost, kratka udaljenost, s daljinskim upravljačem, USB tip A, WLAN, funkcija zumiranja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | Laser |
| Područje primjene | projektor za male udaljenosti |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Video načini | 1080p |
| ANSI-lumen | 4100 ANSI lumena |
| Svjetlina ECO | 2800 lm |
| Dinamički kontrast | 5000000 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Određene značajke projektora | 2 vga ulaza ugrađeni zvučnik interaktivnost kratka udaljenost s daljinskim upravljačem USB tip A WLAN funkcija zumiranja |
| Trajnost svjetiljke ECO | 30000 h |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Broj VGA | 3 x |
| Priključci | 3,5 mm klinken (audio) HDMI RJ45 rs232 USB 2.0 tip a USB tip b vga bežični lan |
| Maks. projekcijski razmak | 0.0035 m |
| Dijagonala slike | 2.54 m |
| Radna buka ECO | 27 dB |
| Maks. radna buka | 37 dB |
| dim. | (Š x V x D) 356 x 133 x 395 mm |
| Širina | 356 mm |
| Visina | 133 mm |
| Dubina | 395 mm |
| Težina | 6 kg |
| Boja | bijela |
| Potrošnja struje u pogonu | 197 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Pogonski napon (detalji) | 100 – 240 V/AC, 50/60 Hz Hz |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
Opis
Opis
EB-770Fi temelji se na EB-770F i nudi dodatne interaktivne značajke.
Interaktivna tehnologija omogućuje istovremenu upotrebu dviju digitalnih olovki na projekcijskoj površini (funkcija dodira prstima dostupna putem dodatnog pribora FT01). Prezentacije se mogu kontrolirati i oživjeti s primjedbama na zaslonu, dok niz praktičnih ugrađenih alata podržava produktivnost. Dodatna kamera za dokumente Epson može se kontrolirati putem projekcijskog platna i projicira dokumente ili predmete sa stola za cijelu sobu kako bi ih se vidjelo u zapanjujućim detaljima.
Laserski izvor svjetlosti od 4100 lumena u kombinaciji s 3LCD tehnologijom proizvodi veliku, svijetlu i živopisnu sliku do 100 inča (2,54 m) koja je jasno vidljiva iz svih kutova i s udaljenosti.
Svestrane mogućnosti žičane i bežične veze, uključujući zrcaljenje zaslona putem Miracast™-a, omogućuju sudionicima jednostavno dijeljenje sadržaja sa svojih računala ili mobilnih uređaja.
Imerzivno i korisničko iskustvo jednostavno.
Leća ultrakratkog dometa omogućuje sigurno, nenametljivo postavljanje projektora blizu površine za projekciju, omogućujući prezenterima slobodnu interakciju bez bacanja sjena na projekciju.
Za razliku od ravnog zaslona, nema teške, lomljive staklene ploče koja stvara neugodne refleksije ili mrtve točke iz određenih perspektiva. Prezenteri nisu izloženi izravnom zračenju plave svjetlosti s LCD zaslona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Interaktivna tehnologija omogućuje istovremenu upotrebu dviju digitalnih olovki na projekcijskoj površini (funkcija dodira prstima dostupna putem dodatnog pribora FT01). Prezentacije se mogu kontrolirati i oživjeti s primjedbama na zaslonu, dok niz praktičnih ugrađenih alata podržava produktivnost. Dodatna kamera za dokumente Epson može se kontrolirati putem projekcijskog platna i projicira dokumente ili predmete sa stola za cijelu sobu kako bi ih se vidjelo u zapanjujućim detaljima.
Laserski izvor svjetlosti od 4100 lumena u kombinaciji s 3LCD tehnologijom proizvodi veliku, svijetlu i živopisnu sliku do 100 inča (2,54 m) koja je jasno vidljiva iz svih kutova i s udaljenosti.
Svestrane mogućnosti žičane i bežične veze, uključujući zrcaljenje zaslona putem Miracast™-a, omogućuju sudionicima jednostavno dijeljenje sadržaja sa svojih računala ili mobilnih uređaja.
Imerzivno i korisničko iskustvo jednostavno.
Leća ultrakratkog dometa omogućuje sigurno, nenametljivo postavljanje projektora blizu površine za projekciju, omogućujući prezenterima slobodnu interakciju bez bacanja sjena na projekciju.
Za razliku od ravnog zaslona, nema teške, lomljive staklene ploče koja stvara neugodne refleksije ili mrtve točke iz određenih perspektiva. Prezenteri nisu izloženi izravnom zračenju plave svjetlosti s LCD zaslona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- UKD projektor, dijagonala slike 49 - 100 inča (1,25 - 2,54 m), čist pogled (bez sjena/odraza)
- 4100 lumena bijele boje i svjetline u boji s 3LCD tehnologijom za živopisne boje uz samo 205 W
- Automatsko uključivanje, žično/bežično korištenje, USB 2A izlaz za pametne stikove
- Stvorite i snimite lekciju ili prezentaciju uživo
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





