EVN 751014 751014 ugradbeni prsten halogena žarulja bez 50 W krom boja
- Kataloški br:
- 3151909 - 62
- Oznaka:
- 751014
- EAN:
- 4037293751148
- Kataloški br:
- 3151909 - 62
- Oznaka:
- 751014
- EAN:
- 4037293751148
EVN 751014 751014 ugradbeni prsten halogena žarulja bez 50 W krom boja
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 50 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugradbeni prsten |
| Radni napon | 12 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | bez |
| Vrsta | halogena žarulja |
| Snaga | 50 W |
| Ugardbeni Ø | 68 mm |
| Dubina ugradnje | 50 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | III |
| Boja | krom boja |
| Materijal | čelik |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 89 mm x 35.00 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Visina | 35.00 mm |
| Promjer | 89 mm |
| Nazivni napon | 12 V |
Opis
Opis
Okretna ugradbena stropna svjetiljka za razne unutarnje primjene. Ovisno o korištenom grlu, različite žarulje mogu se koristiti u svjetiljci kako bi se zadovoljio širok raspon zahtjeva za rasvjetom, bez obzira jesu li halogene ili LED, što znači da nema gotovo nikakvih ograničenja u mogućnostima dizajna. Kut zakretanja svjetla je 20°. Niskonaponski distantni nosač uključen u opseg isporuke može se opcijski koristiti tijekom instalacije, iako se dubina ugradnje povećava na 120 mm.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





