EVN 752013 752013 ugradbeni prsten halogena žarulja bez 50 W krom boja
- Kataloški br:
- 3151916 - 62
- Oznaka:
- 752013
- EAN:
- 4037293752138
- Kataloški br:
- 3151916 - 62
- Oznaka:
- 752013
- EAN:
- 4037293752138
EVN 752013 752013 ugradbeni prsten halogena žarulja bez 50 W krom boja
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 50 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugradbeni prsten |
| Radni napon | 12 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | bez |
| Vrsta | halogena žarulja |
| Snaga | 50 W |
| Ugardbeni Ø | 68 mm |
| Dubina ugradnje | 55 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | III |
| Boja | krom boja |
| Materijal | čelik |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 83 mm x 28.00 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Visina | 28.00 mm |
| Promjer | 83 mm |
| Nazivni napon | 12 V |
Opis
Opis
Okretna ugradna stropna svjetiljka za razne unutarnje primjene. Ovisno o korištenom grlu, različite žarulje mogu se koristiti u svjetiljci kako bi se zadovoljio širok raspon zahtjeva za rasvjetom, bez obzira jesu li halogene ili LED, što znači da nema gotovo nikakvih ograničenja u mogućnostima dizajna. Kut zakretanja svjetla je 30°. Boja odgovara satenskom kromu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





