EVN 80010 80010 ugrađeno svjetlo halogena žarulja G4 20 W plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 3151901 - 62
- Oznaka:
- 80010
- EAN:
- 4037293800105
- Kataloški br:
- 3151901 - 62
- Oznaka:
- 80010
- EAN:
- 4037293800105
EVN 80010 80010 ugrađeno svjetlo halogena žarulja G4 20 W plemeniti čelik
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W Ukupan svjetlosni tok= 0 lm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugrađeno svjetlo |
| Radni napon | 12 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | G4 |
| Vrsta | halogena žarulja |
| Snaga | 20 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 0 lm |
| Ugardbeni Ø | 60 mm |
| Ugradna dužina | 0 mm |
| Širina za ugradnju | 0 mm |
| Dubina ugradnje | 22 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | III |
| Boja | plemeniti čelik |
| Materijal | plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 68 mm x 22.00 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Širina | 0.00 mm |
| Visina | 22.00 mm |
| Dužina | 0.00 mm |
| Promjer | 68 mm |
| Nazivni napon | 12 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





