EVN C54N10010125 C54N10010125 LED ugradna svjetiljka LED 10 W bijela
- Kataloški br:
- 3152336 - 62
- Oznaka:
- C54N10010125
- EAN:
- 4037293061889
- Kataloški br:
- 3152336 - 62
- Oznaka:
- C54N10010125
- EAN:
- 4037293061889
EVN C54N10010125 C54N10010125 LED ugradna svjetiljka LED 10 W bijela
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W Boja svjetla= 5700 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 10 W |
| Svjetlosni tok | 820 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 5700 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ugardbeni Ø | 90 mm |
| Dubina ugradnje | 49 mm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 102 mm x 51.00 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5700 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 5700 K |
| Visina | 51.00 mm |
| Promjer | 102 mm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
LED ugradna stropna svjetiljka za različita područja primjene, kao što su: B. sveobuhvatna, ali i učinkovita rasvjeta u hodniku, dnevnoj sobi, uredu i još mnogo toga. Pomoću prekidača koji se nalazi između napajanja i svjetiljke može se postaviti jedna od tri moguće temperature boje. Moguće temperature boje i rezultirajući lumeni su: 3000K (655lm), 4000K (820lm) i 5700K (766lm). Priključni kabel duljine 0,58 m opremljen je sustavom utikača i stoga se može podijeliti po sredini radi lakše instalacije. Jedinica za napajanje ima sljedeće dimenzije: 95x40x22mm. Boja kućišta slična RAL9016.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





