EVN DD20120902 DD20120902 LED stropna svjetiljka LED crna
- Kataloški br:
- 3151998 - 62
- Oznaka:
- DD20120902
- EAN:
- 4037293062367
- Kataloški br:
- 3151998 - 62
- Oznaka:
- DD20120902
- EAN:
- 4037293062367
EVN DD20120902 DD20120902 LED stropna svjetiljka LED crna
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Boja svjetla= 3000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x D) 120 mm x 55.00 mm |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Dužina | 55.00 mm |
| Promjer | 120 mm |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 90-100 |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 3000 K |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
Nadgradna stropna svjetiljka s izravnom i neizravnom emisijom svjetlosti za razne unutarnje primjene. Raspodjela svjetla je 80% prema dolje (1018lm, kut snopa 36°) i 20% prema gore (254lm, kut snopa 120°). Efektna rasvjeta, sobna rasvjeta, akcentna rasvjeta i još mnogo toga može se implementirati s ovim svjetlom. Napajanje je ugrađeno u tijelo svjetiljke, tako da nije potreban dodatni prostor. Svjetiljka se može prigušiti preko prednjeg i stražnjeg ruba.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





