EVN EVN Lichttechnik 485016N zidna svjetiljka GU10 11 W antracitna boja
- Kataloški br:
- 2483483 - 62
- Oznaka:
- 485016N
- EAN:
- 4037293017923
- Kataloški br:
- 2483483 - 62
- Oznaka:
- 485016N
- EAN:
- 4037293017923
EVN EVN Lichttechnik 485016N zidna svjetiljka GU10 11 W antracitna boja
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 11 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidna svjetiljka |
| Radni napon | 220 V240 V |
| Broj žarulja | 2 |
| Podnožak | GU10 |
| Snaga | 11 W |
| Određene značajke žarulje | moguča zidna montaža |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IK03 IP54 |
| Boja | antracitna boja |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (D x Š x V) 155 x 63 x 96 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 96 mm |
| Dužina | 155 mm |
Opis
Opis
Masivna aluminijska zidna svjetiljka za vanjsku upotrebu. Naravno, lampa se može koristiti i u zatvorenom prostoru. Gotovo da nema ograničenja u izboru žarulja zbog visokonaponskih utičnica, ali se smiju koristiti samo žarulje do maksimalno 11W. Dimenzije baze: 55mm x 70mm x 33mm, navedena dubina se mjeri uključujući bazu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





