Fairphone Fairphone 6 256 GB zelena Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) 16 cm (6.31 palac) pametni telefon
- Kataloški br:
- 3438924 - 62
- Oznaka:
- F6FPHN-2GR-EU1
- EAN:
- 8718819372561
- Kataloški br:
- 3438924 - 62
- Oznaka:
- F6FPHN-2GR-EU1
- EAN:
- 8718819372561
Fairphone Fairphone 6 256 GB zelena Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) 16 cm (6.31 palac) pametni telefon
2,160.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana 16 cm (6.31 palac)
- 2436 x 1125 Pixel
- Full HD
- Vrsta procesora: Qualcomm® Snapdragon
- 2.5 GHz
- Kapacitet pohrane: 256 GB
- Utori za memorijske kartice: microSD kartica (do 2 TB)
- Rezolucija integrirane kamere: 50 Megapiksela
- Rezolucija prednje kamere: 32 Megapiksela
- zelena
- Android™ 15
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pametni telefon |
| Model | Fairphone 6 |
| Boja | zelena |
| Vrsta procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 15 |
| Zaslon (cm) | 16 cm |
| Zaslon (inči) | 6.31 palac |
| Rezolucija prikaza | 2436 x 1125 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija integrirane kamere | 50 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 32 Megapiksela |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Utori za memorijske kartice | microSD kartica (do 2 TB) |
| Format SIM kartica | eSIM Nano SIM |
| Tehnologija SIM kartice | Dual-SIM |
| Bluetooth® | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Standardni prijenos | WiFi 5G LTE/4G |
| Kapacitet baterije | 4415 mAh |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Prijenos podataka | 5G WiFi |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Određene značajke mobilnih telefona | IP55 MIL-STD-810H s NFC OLED pOLED brzo punjenje zamjenska baterija |
| Integrirani Glonass | da |
| Integrirani GPS | da |
| WLAN | da |
| Vrijednost SAR | 1.388 W/kg |
| Maks. vrijeme razgovora | 47 h |
| Vrsta zaštite | IP55 |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Širina | 73.3 mm |
| Visina | 156.5 mm |
| Dubina | 9.6 mm |
| Težina | 193 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 30 W |
| Otisak prsta | da |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 2.5 GHz |
| Svjetloća | 800 cd/m² |
| Procesor / model | 7s Gen 3 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| da | |
| 12 h | |
| da | |
| da | |
| 3840 x 2160 piksel | |
| da | |
| 25,4 / 1,56 mm (1 / 1.56") | |
| da | |
| da | |
| 0.487 W/kg | |
| 1.388 W/kg | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 13 MP | |
| 2.2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 µm | |
| 1.12 µm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.388 W/kg | |
| 4 | |
| 4 | |
| 1400 cd/m² | |
| da | |
| 10 x | |
| 240 Hz | |
| da | |
| da | |
| 2 TB | |
| 60 fps | |
| da | |
| 8 GB | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Novi Fairphone (gen. 6) je dizajniran da traje – s pažnjom, preciznošću i svrhom. Opremljen je Snapdragon 7s Gen 3 procesorom koji je spreman za budućnost i izrađen je od poštenih, recikliranih materijala kako biste ga mogli dugo koristiti. S dugoročnom softverskom podrškom do 2033. godine, ovaj pametni telefon će vas pratiti u budućnost.
Iskusit ćete responzivne performanse s LTPO OLED zaslonom od 120 Hz, velikom pohranom od 256 GB (proširivom do 2 TB) i besprijekornim značajkama umjetne inteligencije koje pokreće Google Gemini. S glavnom kamerom od 50 MP, ultraširokokutnim objektivom i selfie kamerom od 32 MP, možete snimiti odlične fotografije bilo gdje. Performanse pokretane umjetnom inteligencijom osiguravaju oštre slike čak i u uvjetima slabog osvjetljenja.
Svaka značajka je osmišljena za stvarni život. Više snage, manje čekanja: Gotovo dva dana trajanja baterije i 50% napunjenosti za samo 20 minuta. A ako se performanse smanje nakon godina, bateriju možete sami zamijeniti. Bez otpada, bez gubitka vremena. S Gorilla Glass 7i i IP55 zaštitom od jake kiše, Fairphone je dizajniran za najtežu upotrebu. Bolji hvat, više funkcionalnosti, bez napora: Integrirani donji poklopci s držačem za kartice ili omčom za prst nude pametnu udobnost – a pritom ostaju prekrasno tanki.
Trebate li vremena za sebe? Žuti prekidač donosi mir. Ovako aktivirate Fairphone Moments, odmah isključite sve distrakcije i koncentrirate se na ono što je najvažnije.
Fairphoneov najpošteniji pametni telefon do sada – 100% neutralan u pogledu elektroničkog otpada i izrađen od poštenih i recikliranih materijala. Kao i sve u Fairphoneu, Fairphone (gen. 6) na značajne inovacije i stvarni utjecaj.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Iskusit ćete responzivne performanse s LTPO OLED zaslonom od 120 Hz, velikom pohranom od 256 GB (proširivom do 2 TB) i besprijekornim značajkama umjetne inteligencije koje pokreće Google Gemini. S glavnom kamerom od 50 MP, ultraširokokutnim objektivom i selfie kamerom od 32 MP, možete snimiti odlične fotografije bilo gdje. Performanse pokretane umjetnom inteligencijom osiguravaju oštre slike čak i u uvjetima slabog osvjetljenja.
Svaka značajka je osmišljena za stvarni život. Više snage, manje čekanja: Gotovo dva dana trajanja baterije i 50% napunjenosti za samo 20 minuta. A ako se performanse smanje nakon godina, bateriju možete sami zamijeniti. Bez otpada, bez gubitka vremena. S Gorilla Glass 7i i IP55 zaštitom od jake kiše, Fairphone je dizajniran za najtežu upotrebu. Bolji hvat, više funkcionalnosti, bez napora: Integrirani donji poklopci s držačem za kartice ili omčom za prst nude pametnu udobnost – a pritom ostaju prekrasno tanki.
Trebate li vremena za sebe? Žuti prekidač donosi mir. Ovako aktivirate Fairphone Moments, odmah isključite sve distrakcije i koncentrirate se na ono što je najvažnije.
Fairphoneov najpošteniji pametni telefon do sada – 100% neutralan u pogledu elektroničkog otpada i izrađen od poštenih i recikliranih materijala. Kao i sve u Fairphoneu, Fairphone (gen. 6) na značajne inovacije i stvarni utjecaj.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





